Om onze website optimaal te kunnen gebruiken, raden we u aan om uw browser te updaten naar een recentere versie.

Personeel

Onze mensen staan voor je klaar

Bij een sociale huisvestingsmaatschappij werken meer mensen dan je zou denken. Er is ook heel wat werk te doen: huurders helpen, de financiën goed beheren, administratie, technische ondersteuning, … Voor al deze taken kunnen we rekenen op heel wat sterke mensen.

We geven je graag een overzicht van wie er werkt bij De Volkswoningen en wat ze doen. Je vindt ook hun contactgegevens. Heb je een vraagje? Onze mensen helpen je graag!

Piet Pauwels

Algemeen Directeur

piet.pauwels@devolkswoningen.be
052 22 14 43 (Dendermonde) of 053 21 56 80 (Aalst) - bereikbaar na afspraak

Ivo Blancke

Adjunct-directeur

ivo.blancke@devolkswoningen.be
052 22 14 43 (Dendermonde) of 053 21 56 80 (Aalst) - bereikbaar na afspraak

David Bellemans

Technisch coördinator

Melissa Bousard

Medewerker Verhuur

Paul Clauwaert

Medewerker Financiën

Katrien Coppens

Medewerker Verhuur

katrien.coppens@devolkswoningen.be
052 22 14 43 (Dendermonde) of 053 21 56 80 (Aalst)

Nancy Defossez

Medewerker Financiën

nancy.defossez@devolkswoningen.be
052 22 14 43 (niet op vrijdagnamiddag)

Saskia De Grave

Contractbeheerder

saskia.de.grave@devolkswoningen.be
052 22 14 43 (niet op maandagvoormiddag, donderdag en vrijdag)

Els De Wael

Directiesecretaris

els.de.wael@devolkswoningen.be
052 22 14 43 (niet op woensdag)

Marc D'hollander

Bouwinspecteur

marc.dhollander@devolkswoningen.be
052 22 14 43 (Dendermonde) of 053 21 56 80 (Aalst) - bereikbaar na afspraak

Kristel Donny

Medewerker Financiën

Manu Lommers

IT & BI

Annick Naudts

Diensthoofd Patrimonium

annick.naudts@devolkswoningen.be
052 22 14 43 (Dendermonde) of 053 21 56 80 (Aalst) (niet op woensdagnamiddag)

Peter Reyns

Technisch Coördinator Dendermonde

peter.reyns@devolkswoningen.be
052 22 14 43 (niet op vrijdagnamiddag)

Tineke Rodts

Technisch Assistent

Els Sanders

Diensthoofd Verhuur

els.sanders@devolkswoningen.be
052 22 14 43 (Dendermonde) of 053 21 56 80 (Aalst)

Janna Van Biesen

Assistent technische dienst

Ilse Van Haut

Medewerker Verhuur

ilse.van.haut@devolkswoningen.be
053 21 56 80 (niet op vrijdagnamiddag)

Floris Verstuyft

Diensthoofd sociaal

floris.verstuyft@devolkswoningen.be
052 22 14 43 (Dendermonde) of 053 21 56 80 (Aalst) (niet op vrijdagnamiddag)

Ramses Wauters

Projectmedewerker